Távcső Levenhuk Wise 8-24x50
A monokuláris távcső 8-24-szeresére nagyítja a képet. Az 50 mm átmérőjű objektívnek köszönhetően nagy fényerejű optikai eszköz.
A részletesebb leírás megtekintéseA monokuláris távcső 8-24-szeresére nagyítja a képet. Az 50 mm átmérőjű objektívnek köszönhetően nagy fényerejű optikai eszköz.
A részletesebb leírás megtekintéseElérhetőség: nem megvásárolható
A Levenhuk Wise 8 - 24 x 50 monokuláris távcsöve egy nagy fényerejű optikai műszer 50 mm-es lencsével. Ajánljuk minden túrázás, kalandtúrák, erdei vagy parki séták szerelmeseinek. A változtatható zoom funkcióval rendelkező, kiváló minőségű távcsövek tökéletes rálátást biztosítanak a tárgyakra még nagy távolságból is. Akár 8-24-szeresére is felnagyítja a képet, és így lehetővé teszi, hogy a távoli tárgyak legkisebb részleteit is megtekinthesse. A nagyon rövid fókusztávolság (3 m) részletesen megjeleníti a közeli célpontokat. Használhatja a panoráma közelében található távoli objektumok tanulmányozására, vagy egyetlen cél megfigyelésére jelentős nagyítással. A teljesen bevonatos lencse BaK-4 üvegből készült. A nagy rekesznyílású objektív elegendő fényt rögzít ahhoz, hogy gyenge fényviszonyok mellett is nézzen felhős vagy ködös napon vagy alkonyatkor. A 8-24-szeres tartomány bármely zoomja megváltoztatható a távcsőtest elforgatásával. Hosszabb megfigyeléshez a gyártó menetes állvány (1/4") használatát javasolja. Ennek az optikai műszernek a kompakt és ergonomikus teste tartós könnyű műanyagból készült. A csúszásgátló gumibevonat védi az optikát a rázkódástól és a szennyeződéstől. Ez a kompakt műszer, kisebb és könnyebb, mint a távcső, ideális kellék a turistáknak, kirándulóknak és amatőr ornitológusoknak.
701 142 db
Termék raktáron
5
Ügyfél online
98%
Elégedett ügyfelek