Porszívó ETA Moneto 14,4 V
2 az 1-ben rúd és kézi porszívó nagyon csendes és minőségi HEPA szűréssel rendelkezik
A részletesebb leírás megtekintése2 az 1-ben rúd és kézi porszívó nagyon csendes és minőségi HEPA szűréssel rendelkezik
A részletesebb leírás megtekintéseElérhetőség: nem megvásárolható
Az ETA Moneto 2 az 1-ben porszívó nem csak stílusos kialakításával, hanem praktikusságával és minőségével is lenyűgöz. Ez a készülék egy elektromos rúdporszívó illetve egy kézi porszívó is egyben, ha gyors takarításra van szükség. Ugyanakkor kompakt méreteinek és összecsukható karjának köszönhetően a tárolással sem lesz gondod. Egyetlen töltéssel 20 perces üzemidőt kínál.
Az ETA Moneto elektromos rúdporszívó kiváló minőségű 14,4 V NiMH akkumulátorral működik, egyetlen töltéssel 20 percig üzemképes. Ezután csak annyi a dolgod, hogy elhelyezed a porszívót a töltőállomásba a töltéshez, amely a teljes töltöttséghez 5 órát igényel. Az akkumulátor aktuális állapotáról a jelzőfény tájékoztat. Az ETA Moneto 2 az 1-ben porszívón az egyéni igényeid szerint szabályozhatod a szívóerőt az alacsony és a magas teljesítmény között. A készülék porzsák nélküli,0,55 literes portartállyalrendelkezik. Az ETA Moneto vezeték nélküli rúdporszívót ciklon szűrőrendszer és prémium minőségű HEPA szűrő jellemzi, amely még a legkisebb részecskéket is magába szívja.
A csomag tartalmaz egy résszívófejet, amellyel odaférhetsz a nehezen elérhető helyekre. A finom sörtéjű kefével leporszívózhatod a bútorokat, a falakat vagy a festményeket is. Végül, de nem utolsósorban, a forgókefével ellátott padlótisztító fej is hasznos lesz a rövid szőrű szőnyegek és a sima padlók takarításához. Az elektromos rendszer védi a forgófejes motort a túlterheléstől vagy az eltömődéstől.
Termék részletek:
694 982 db
Termék raktáron
14
Ügyfél online
98%
Elégedett ügyfelek